Tag Archives: mieszkania na sprzedaż słupsk cena

Urządzanie pokoju dla dzieci

Jedną z najbardziej ekscytujących czynności rodzica jest urządzanie pokoiku dla dziecka. Każdy przyszły rodzic, który spodziewa się potomka wprost nie może się doczekać tego momentu. Prawdą jest, że z remontem warto poczekać, aż ciąża będzie silna. Dobrze jest urządzać pokój na przykład w ósmym czy dziewiątym miesiącu ciąży. Owszem, jednak warto na przykład wziąć pod uwagę to, żeby były to już prace wykończeniowe czyli przyklejanie tapety, malowanie ścian. Lepiej jednak żeby na czas wysychania kleju oraz malowania ciężarna mama jednak nie była obecna w domu. Na początek w pokoju dziecka potrzebne będą tylko łóżeczko, lampka oraz jakiś fotel dla rodzica. Można ewentualnie postawić w pokoiku jakąś szafeczkę na najpotrzebniejsze akcesoria dla malucha. Nic więcej na początek potrzebne nie jest. Jeśli decydujemy się na tapetę lub jakiś kolor ścian, warto zauważyć, żeby nie kierować się na sto procent zapewnieniami lekarza na temat płci. Przecież może być naprawdę różnie, dlatego warto nie sugerować się tym i unikać takich kolorów jak różowy czy słodki fioletowy. Lepiej wybierać zieleń, kolor niebieski czy żółty. W ten sposób łatwiej będzie się w tym miejscu odnaleźć zarówno dziewczynce jak i chłopcu. Z czasem można postawić pudełko lub skrzynię z zabawkami. W ten sposób jeszcze zaoszczędzimy miejsce. Kiedy dziecko pójdzie już do przedszkola albo do klasy zerowej, potrzebne będą mu meble, które pomieszczą przybory szkolne, podręczniki. Ponadto niezbędny będzie wygodny stolik albo biurko, które pozwoli nauczyć dziecko dobrych nawyków.

Witaj na moim serwisie! Od lat pracuję jako agent nieruchomości dlatego posiadam duże doświadczenie, wpisy na blogu w całości pochodzą z mojej wiedzy. Jeśli masz jakieś pytania i lub potrzebujesz rady to zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.

Niesamowita eksplozja kolorów

Każdy z nas lubi inne kolory oraz inne ich zestawy. Często uważa się, że dom raczej powinien być urządzony w sposób dość stonowany. Czy faktycznie tak powinno być, wiele zależy od nas. Nikt nie będzie nam narzucał czy będziemy mieszkać w szarej, zielonej czy czerwonej sypialni. Możemy tak naprawdę wybrać nawet możliwość łączącą się z czterema mocnymi kolorami i nikomu tak naprawdę nic do tego. Bardzo ważne jest to, aby każdy z nas zwrócił uwagę na to w jaki sposób połączyć te kolory. Załóżmy, że ktoś naprawdę lubi ładne, intensywne barwy i wybrał do salonu kolor fioletowy, błękitny oraz żółty. Jak można je połączyć? Możemy poszukać sofy lub kanapy w jednym z tych kolorów. Na przykład jeśli będzie to kolor fioletowy, warto postawić ją przy ścianie, która zostanie pomalowana na nieco ciemniejszy lub jaśniejszy fioletowy kolor. Do tego trzy pozostałe ściany pomalujmy na przykład na żółto. Na żółtych ścianach namalujmy jakiś niebieski motyw i niech niebieski pojawi się na wielu dodatkach. Warto dodać do tego stonowany kolor mebli drewnianych, na przykład biały, aby po prostu w ten sposób podkreślić wybrane przez nas piękne kolory. Najważniejsze to mieć odwagę. Każdy z nas może w dowolny sposób sprawić, że wnętrze mieszkania będzie prezentowało się oryginalnie i nienagannie. Naprawdę warto eksperymentować z kolorami. Mogą one pomniejszyć lub powiększyć optycznie wnętrze. Ponadto mogą je rozświetlić.

Witaj na moim serwisie! Od lat pracuję jako agent nieruchomości dlatego posiadam duże doświadczenie, wpisy na blogu w całości pochodzą z mojej wiedzy. Jeśli masz jakieś pytania i lub potrzebujesz rady to zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.